Incredible

Incredible logo

Incredible’i prilliraamid on valmistatud unikaalsest kolme erineva termoplasti segust, mis sai tänu uutele omadustele nimeks Incredibilite In-911. Tänu sellele materjalile ja prillide valmistamisel kasutatud tehnoloogiale on võimalik raamidele anda ainulaadsed omadused: raamid on väga kerged (vaid 10,2 grammi) ja väga õhukesed. Neid raame võid väänata, aga nad ei paindu. Neid raame võid painutada, aga nad ei murdu.

Incredible’i prilliraamide materjal on väga vastupidav

Incredibilite on materjalina kemikaalidele väga vastupidav, kuid ei sisalda mingeid kahjulikke aineid ning on laste jaoks turvaline. Incredible kui firma sai nimelt kunagi alguse plastist jäätisetopside tootmisest – seega on materjali ohutus neile südameasjaks olnud juba üle 30 aasta.

Incredible’i materjal talub nii kõrgeid kui madalaid temperatuure. Kui optik valmistab lapsele prillid, tuleb tal klaaside raamidesse paigutamiseks raame spetsiaalse tööriistaga kuumutada. Kuna nii materjal kui värv on kuumusele hästi vastupidav, ei saa raamid kahjustada ja värv säilitab oma sära. Incredible’i prilliraamide materjal on nö mäluga – see tähendab, et plastik jääb jahtudes soovitud asendisse. See on oluline siis, kui prillidel on vaja näiteks sangasid parajaks painutada. Mõne teise materjali puhul pole paraku selline vormimine võimalik, kuna raamid ei säilita oma kuju.

Palju erinevaid mudeleid, peaaegu 100 erinevat värvitooni

Incredible’i nii laste kui täiskasvanute prilliraame on väga paljudes säravates toonides ning mudelite hulgast leiab igaüks endale sobiva. Incredible’i laste prilliraamid pole mitte täiskasvanute mudelite vähendatud koopiad, vaid on disainitud just lastele. Lapse näo proportsioonid on mõnevõrra teistsugused kui täiskasvanutel ning prillid peavad ju lapsel mugavalt ninal istuma ja ees püsima.
Prilliraamid on disainitud ja valmistatud Itaalias.

Incredible’i prilliraamid peavad vastu ka kõige tormakama vääniku mängudele ning sobivad maimikutest mürsikuteni.

painduvad prilliraamid (2)

Incredible prilliraamid on väga painduvad

painduvad prilliraamid

 

 

 

 

 

 

 

Valik Incredible prilliraamidest.

 Vaata ka Incredible päikeseprille!