/* Mouse hover blurbs */

Päikseprillid

Päikseprillid

Ziggy 

Värviline ja põnev, küllusliku dekooriga ja põnevate detailidega

Demon

spordiprillid kaitsevad Su silmi suusatamise, jalgrattasõidu, kepikõnni, jooksmise või mõne muu spordialaga tegelemise ajal.

Incredible

Ülikerged, painduvad ja vastupidavad prilliraamid Itaaliast, 48 erinevat värvitooni

Renato Balestra

Itaalia moelooja kollektsioon nõudlikule ja moeteadlikule prillikandjale.

Ziggy

Tutvustus

Ziggy by Cendrine O. prilliraamid kujundas Prantsuse-Kanada disainer Cendrine Obadia. See on unikaalne  kollektsioon, mida iseloomustavad erksad värvid ja põnevad detailid. Ziggy päikeseprillid on mõeldud neile, kes peavad lugu nii kelmikast ja külluslikust dekoorist.

Demon

Tutvustus

Demoni päikeseprillid on väga kerged ja mugavad ning annavad 100% kaitse kahjulike UV kiirte eest. Kollektsioonis on nii sportliku kui noorusliku ja trendika disainiga raame.

Incredible

Tutvustus

100%  Itaalia päikeseprillid – alates raamide disainist kuni klaaside valmimiseni. Need päikeseprillid on tõelised moeaksessuaarid – vali vaid sobiv raami ja klaasi värvikombinatsioon.  Prillid on väga kerged ning hästi painduvate raamidega.

Renato Balestra

Tutvustus

Renato Balestra on Itaalia tippmoelooja,  kelle nii kõrgmoe kui ready to wear moekollektsioonid on nõutud üle maailma. Tema päikeseprillide kollektsioon on mõeldud moeteadlikule ostjale, kes ei soovi teha mingeid järeleandmisi raamide mugavuses.