/* Mouse hover blurbs */

Prilliraamid

Prilliraamid

Tipptehnoloogia abil toodetud prilliklaasid, mugavaid prilliraamid, kvaliteetseid valmisprillid ning lisatarvikud.

Modernne kollektsioon stiilsetele ja elegantsetele naistele ning meestele

Värviline ja põnev, küllusliku dekooriga ja põnevate detailidega

Ülikerged, painduvad ja vastupidavad prilliraamid Itaaliast, 48 erinevat värvitooni

Loominguliselt mässumeelne Itaaliast pärit bränd, mida iseloomustab erinevate materjalide kombineerimine.

Tuleb Prantsusmaalt ning tunneb uhkust oma eristuva disaini ja raamide tootmise äärmise täpsuse üle.

Unikaalse patenteeritud tehnoloogiaga raamid Itaaliast, mille disainimisel saadi inspiratsiooni inimese selgroost.

Prilliraamid Itaalia prillidisaini sünnipaigast. Disain, legendid, loodus ja kõrgetasemeline käsitöö iseloomustavad seda brändi kõige paremini

Itaalias käsitööna valmivad erilisest plastikust kerged ja säravate värvidega prilliraamid

Keraamiliste detailidega väärikas ja klassikaline kollektsioon tõelisele härrasmehele

Luksust ja glamuuri pakkuv elegantne kollektsioon Swarowski elementidega.

Purunemiskindlad, ülikerged, antiallergeensed ja antibakteriaalsed prilliraamid lastele

Itaalia bränd, mille märksõnadeks on uudishimu, originaalsus ja täpsus. Elus peab olema kunsti!

Itaalia prilliraamid, milles on ühendatud kirg, elegantne stiil, armastus detailide vastu ning parimad materjalid

Jean Reno

Tutvustus

Jean Reno (s. 1948) on tunnustatud filminäitleja, keda me teame filmidest  Leon, Da Vinci kood, Ronin, Võimatu missioon, Roosa panter jpt. Jean Renole lõi omanimelise prilliraamide kollektsiooni tuntud Prantsuse-Kanada disainer Cendrine Obadia. Jean Reno prillikollektsiooni disaini iseloomustab sundimatu stiil, loomingulisus, modernsus, elegants.

Nüüd on Jean Reno by Cendrine O. prilliraamid saadaval ka Eestis.

Ziggy

Tutvustus

Ziggy by Cendrine O. prilliraamid kujundas Prantsuse-Kanada disainer Cendrine Obadia. See on unikaalne  kollektsioon, mida iseloomustavad erksad värvid ja põnevad detailid.

Ziggy prilliraamid on mõeldud neile, kes peavad lugu nii kelmikast ja külluslikust dekoorist kui tasakaalukast ja läbimõeldud kujundusest.

Incredible

Tutvustus

Incredible’i prilliraamid on valmistatud unikaalsest kolme erineva termoplasti segust, mis sai tänu uutele omadustele nimeks Incredibilite In-911. Tänu sellele materjalile ja prillide valmistamisel kasutatud tehnoloogiale on võimalik raamidele anda ainulaadsed omadused: raamid on väga kerged (vaid 10,2 grammi) ja väga õhukesed. Neid raame võid väänata, aga nad ei paindu. Neid raame võid painutada, aga nad ei murdu.

Incredible’i prilliraamide materjal on väga vastupidav

Incredibilite on materjalina kemikaalidele väga vastupidav, kuid ei sisalda mingeid kahjulikke aineid ning on laste jaoks turvaline. Incredible kui firma sai nimelt kunagi alguse plastist jäätisetopside tootmisest – seega on materjali ohutus neile südameasjaks olnud juba üle 30 aasta.

Incredible’i materjal talub nii kõrgeid kui madalaid temperatuure. Kui optik valmistab lapsele prillid, tuleb tal klaaside raamidesse paigutamiseks raame spetsiaalse tööriistaga kuumutada. Kuna nii materjal kui värv on kuumusele hästi vastupidav, ei saa raamid kahjustada ja värv säilitab oma sära. Incredible’i prilliraamide materjal on nö mäluga – see tähendab, et plastik jääb jahtudes soovitud asendisse. See on oluline siis, kui prillidel on vaja näiteks sangasid parajaks painutada. Mõne teise materjali puhul pole paraku selline vormimine võimalik, kuna raamid ei säilita oma kuju.

Palju erinevaid mudeleid, peaaegu 100 erinevat värvitooni

Incredible’i nii laste kui täiskasvanute prilliraame on väga paljudes säravates toonides ning mudelite hulgast leiab igaüks endale sobiva. Incredible’i laste prilliraamid pole mitte täiskasvanute mudelite vähendatud koopiad, vaid on disainitud just lastele. Lapse näo proportsioonid on mõnevõrra teistsugused kui täiskasvanutel ning prillid peavad ju lapsel mugavalt ninal istuma ja ees püsima.
Prilliraamid on disainitud ja valmistatud Itaalias.

Incredible’i prilliraamid peavad vastu ka kõige tormakama vääniku mängudele ning sobivad maimikutest mürsikuteni.

Rye & Lye

Tutvustus

Rye&Lye on loominguliselt mässumeelne Itaaliast pärit bränd, mida iseloomustab erinevate materjalide kombineerimine.

Disain ja tehnoloogia süntees lubab kombineerida omavahel puitu, alumiiniumi, nahka, kummi, süsinikkiudu jne.

MIC

Tutvustus

MIC Made in Cadore Itaaliast

Cadore piirkond Venetos Itaalias on kõrgete mäetippude ja sügavate orgude maa, mis on kui loodud sadade legendide ja tuhandete unistuste tärkamiseks. Lisaks on see ka Itaalia prillidisaini sünnipaik, kus esimene prillitehas asutati juba peaaegu 150 aastat tagasi. See piirkond sai koduks väga paljudele optikavaldkonna tootjatele, kes on tuntud oma disaini ja kõrgetasemelise käsitöö poolest.
 
Disainer Tiziano Tabacchi, kel oli seljataga pikk karjäär maailma kõige suuremate prillibrändide teenistuses, otsustas mõni aeg tagasi pöörduda tagasi juurte juurde – oma kodukohta Cadoresse ja selle prillivalmistamise ajaloo juurde. Dolomiitide kahvatud lumised tipud, metsades looklevad niiskelt lõhnavad metsarajad, puude krobeline koor ning kaljusid roosaks võõpav päikesetõus andis talle inspiratsiooni MIC Made in Cadore prillibrändi loomiseks. Dolomiitide mäestikku näeme sümbolina ka MIC prilliraamide sangal väikese metalse mäestikuna.

Spine

Tutvustus

Spine’i prilliraamide loomisel said disainerid inspiratsiooni inimese selgroolülide omavahelisest sujuvast liikumisest, selgroo painduvusest ja vastupidavusest. See võimaldas Spine’i puhul lahendada igivana prillihingede probleemi, kus liikuma hakanud kruvide tõttu lõdvenes prillide “haare” ja prillid ei püsinud õigel kohal. Eriti tülikas on sagedase prilliraami hingede väändumise tõttu olukord neil inimestel, kes peavad kandma progresseeruvate klaasidega raame, kus prillide õige koht ninal on terava nägemise seisukohalt ülitähtis.

Spine’i raamidel puuduvad prillihingedes kruvid. Eriline disain võimaldab hingedel liikuda igas suunas, mistõttu suudavad need raamid absorbeerida lööke ja nii väheneb purunemise oht. Spine’i raamid sobivad nii laiema kui kitsama näoga inimestele ja püsivad tänu sangade ja hingede konstruktsioonile väga hästi ninal. Prillisangad “sulguvad” pea ümber sujuvalt ja pehmelt, ilma jõnksudeta.

Polar

Tutvustus

Polar Eyewear

Polari enda sõnade kohaselt on stiil ainuke luksus, mis on kättesaadav kõigile ning prilliraamid peaksid olema oma kandja iseloomu ja tuju väljendusvahendiks.

Yves Cogan

Tutvustus

Yves Cogan on prilliraamide bränd, mis tuleb Prantsusmaalt ning tunneb uhkust  oma eristuva disaini ja raamide tootmise äärmise täpsuse üle.

Cogani raame kandev naine on hingestatud, šarmantne ja enesekindel. Cogani  prille kandvat meest võiks  iseloomustada kui diskreetse, selge ja puhta disaini  pooldajat.

ENOX

Tutvustus

Parimale Itaalia disainile kohaselt on nendes raamides ühendatud kirg,  elegantne stiil, armastus detailide vastu ning parimate materjalide kasutamine.

X-ide

Tutvustus

Itaalia bränd, kelle märksõnadeks on uudishimu, originaalsus ja täpsus. Elus peab  olema kunsti ning lihtsalt muganduda ei tohi!

 X-ide valikus on ka lastele sobivaid raame.

West

Tutvustus

West prilliraamid on valmistatud Itaalias käsitööna. Raamid koosnevad kuni kolmest spetsiaalsest plastikukihist ning lisaks kasutatakse raamide töötlemisel erilist lamineerimistehnikat.

West prilliraamide kollektsiooni iseloomustab kombinatsioon trendikusest, kõrgest kvaliteedist ning säravatest värvidest.

Galerii

Dullman

Tutvustus

Dullman kollektsiooni omapäraks on keraamiliste detailide kasutamine prillisangadel. Keraamika on väärikas materjal – läikiv, kuid mitte sätendav; tagasihoidlik, kuid mitte igav.

See on kollektsioon härrasmehele, kes hindab väljapeetud stiili.

Galerii

E.kaross

Tutvustus

E.kaross on Eestis uus bränd, mis soovib pakkuda unikaalseid prilliraame neile, kes hindavad hindavad luksust, glamuuri ja tippmoodi ning kellele on oluline raamide väljapeetud ja elegantne stiil. E.karossi raamide valmistamisel on kasutatud Swarowski elemente.

Väikese valiku nende prilliraamide kollektsioonist leiate allolevast galeriist.

Swing

Tutvustus

Swing Eyewear lasteprillide raamid on

  • purunemiskindlad ja väga elastsed
  • äärmiselt kerged, kaaludes vaid 3-5 grammi!
  • antibakteriaalsed
  • allergiavabad

Swing Eyewear prilliraame võib laps painutada, venitada või sikutada nii palju kui  soovib – need ei purune. Need raamid püsivad elastsena nii külmas kui kuumas (-42 kraadist kuni +125 kraadini). Kuna raamid on äärmiselt kerged ja lapsele anatoomiliselt sobiva kujuga, siis ei hõõru need lapse õrna nahka ega vajuta vagusid ninajuurele. Lasteprillid on erksate ja hästipüsivate värvidega, mis eristab neid tavalistest plastikraamidest.

TR-90 Natural on uus Šveitsi päritolu materjal – termopehmenev polüamiid. TR-90 Naturali tohib kasutada ka toiduainetetööstuses ning mänguasjades või muudes esemetes, mida laps võib suhu panna. Nende prilliraamide värvimisel on kasutatud orgaanilisi toiduvärve, mis on tervisele täiesti ohutud. See materjal ei sisalda bisfenoole, mida peetakse tervisele ohtlikuks nende vähki või allergiat tekitavate omaduste tõttu. Need prilliraamid ei sisalda lateksit, polüvinüülkloriidi ega raskemetalle.