/* Mouse hover blurbs */

C-Well tooted

C-Well tooted

Prilliklaasid

Prilliraamid

Valmisprillid

Prillitarvikud

C-Welli prilliklaasid

C-Welli tootevalikusse kuuluvad tipptehnoloogia abil toodetud prilliklaasid ehk prilliläätsed

^

Ühevaatelised ehk monofokaalsed

prilliklaasid on sama tugevusega kogu klaasi ulatuses. Sellised klaasid sobivad Sulle juhul, kui vajad prille kas ainult kaugele või lähedale vaatamiseks. Näiteks kui loed palju, ning kaugele vaatamiseks Sa prille ei vaja või vastupidi.

^

Mitmevaatelised ehk multifokaalsed

prilliklaasid on mõeldud nii lähedale kui kaugele vaatamiseks. Multifokaalsed klaasid jagunevad kahevaatelisteks ja progresseeruvateks.

^

Kahevaatelised ehk bifokaalsed

prilliklaasid võimaldavad oma vaatevälja „jagada“ – klaaside ülaosa võimaldab vaadata kaugemale ning läbi klaaside alaosa on on võimalik lugeda. Sellised klaasid tunned ära poolkuu-taolise „luugi“ järele klaasi pinnal.

^

Progressiivklaaside

tugevus muutub sujuvalt ülaosast kui alaosani, mistõttu moodustub klaasi keskosas sobiv optiline tugevus ka nö keskdistantsi jaoks. Selliste prillidega näed igale vajalikule distantsile, kuid mitte igast klaasi osast – igale distantsile vastab teatud ala klaasil. Need klaasid sobivad Sulle juhul, kui vajad prille erinevatele kaugustele vaatamiseks.

Toodetud FreeForm tehnoloogiat kasutades. See tähendab, et läätse pind modelleeritakse matemaatiliselt, mis annab suuremad võimalused läätse pinna töötlemiseks vastavalt prillikandja vajadusele. Lääts ei ole enam standardne ja fikseeritud parameetritega nagu tavatehnoloogiat kasutades.

C-Welli prilliklaasidele on võimalik kanda erinevaid pinnakatteid. Mõnest pinnakattest on abi prilliklaaside ehk prilliläätsede vastupidavuse suurendamiseks, teistest jälle nägemise parandamiseks. C-Welli prilliklaase saab tellida optikakauplustest üle kogu Eesti.

 Prilliklaasidega saab kaasa sertifikaadi!

 

Vaata videost, kuidas lihvitakse C-Welli prilliklaase

C-Welli prilliraamid

Meie prilliraamid on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega

 

Valikus on erinevat tüüpi plastik-ning metallraame ning titaani sisaldavad raamid:

  • Täisraamid
  • Tamiilraamid
  • Kruviraamid

C-Welli valmisprillid

Kvaliteetsed valmisprillid ehk lugemisprillid

C-Welli valmisprillid tehakse kvaliteetsest materjalist

mida kasutatakse ka retsepti alusel valmistatavate prilliklaaside puhul. Paljude odavate valmisprillide puhul ei ole kvaliteedile mingit tähelepanu pööratud – tavalise läbipaistva akrüülitüki peale on kleebitud odav dioptrikile, mis ei ole silmasõbralik ega vastupidav. Seetõttu võivad üliodavad valmisprillid õhumullide või lainetava pinna tõttu vaadet moonutada.

C-Well prillide klaasid on täismõõdus

mis teeb lugemise oluliselt mugavamaks. Tänu suuremale klaasile saab silm korraga rohkem teksti haarata. Paljud odavad valmisprillid on nn poolklaasidega – prilliklaasiks on vaid ca 1 cm laiune plastikuriba.

C-Well prillide klaasid on täismõõdus

mille tõttu prillisangad ei väändu nii kergesti, prillid püsivad paremini peas ning peavad kauem vastu. Samuti on meie prillidel olemas mugavad ninapadjad.

+0.75 kuni +4.00 dioptrit

C-Welli valmisprillide ehk lugemisprillide tugevus on vahemikus +0.75 kuni +4.00 dioptrit.

Vaata väikest valikut C-Welli lugemisprillidest

 

C-Welli prillitarvikud

Saadaval meie edasimüüjate juures:

 

^

Prillitoosid

^

Puhastuslapid

^

Remondikomplektid

^

Puhastusvedelikud