Prilliklaasid

C-Welli tootevalikusse kuuluvad tipptehnoloogia abil toodetud prilliklaasid ehk prilliläätsed.

Ühevaatelised ehk monofokaalsed prilliklaasid on sama tugevusega kogu klaasi ulatuses.  Sellised klaasid sobivad Sulle juhul, kui vajad prille kas ainult kaugele või lähedale vaatamiseks.  Näiteks kui loed palju, ning kaugele vaatamiseks Sa prille ei vaja või vastupidi.

Mitmevaatelised ehk multifokaalsed prilliklaasid on mõeldud nii lähedale kui kaugele vaatamiseks. Multifokaalsed klaasid jagunevad kahevaatelisteks ja progresseeruvateks.

  • Kahevaatelised ehk bifokaalsed prilliklaasid võimaldavad oma vaatevälja „jagada“ – klaaside ülaosa võimaldab vaadata kaugemale ning läbi klaaside alaosa on on võimalik lugeda. Sellised klaasid tunned ära poolkuu-taolise „luugi“ järele klaasi pinnal.
  • Progressiivklaaside tugevus muutub sujuvalt ülaosast kui alaosani, mistõttu moodustub klaasi keskosas sobiv optiline tugevus ka nö keskdistantsi jaoks. Selliste prillidega näed igale vajalikule distantsile, kuid mitte igast klaasi osast – igale distantsile vastab teatud ala klaasil.  Need klaasid sobivad Sulle juhul, kui vajad prille erinevatele kaugustele vaatamiseks.

C-Welli progressiivklaasid on toodetud FreeForm tehnoloogiat kasutades. See tähendab, et läätse pind  Free form technologymodelleeritakse matemaatiliselt, mis annab suuremad võimalused läätse pinna töötlemiseks vastavalt prillikandja vajadusele. Lääts ei ole enam standardne ja fikseeritud parameetritega nagu tavatehnoloogiat kasutades.

C-Welli prilliklaasidele on võimalik kanda erinevaid pinnakatteid. Mõnest pinnakattest on abi prilliklaaside ehk prilliläätsede vastupidavuse suurendamiseks, teistest jälle nägemise parandamiseks.

prilliklaasid

prilliklaasidega kaasa sertifikaat

C-Welli prilliklaase saab tellida optikakauplustest üle kogu Eesti.

Prilliklaasidega saab kaasa sertifikaadi.

 

 

Vaata videost, kuidas lihvitakse C-Welli prilliklaase

Vaata ka C-Welli teisi tooteid